تبلیغات
اخبار دنیای خودرو
اخبار دنیای خودروشرکت خودرو سازی پروتون بزرگترین شرکت خودرو سازی مالزی از افزایش 55.13 درصدی سود این شرکت تا پایان ماه ژوئن امسال ( 10 تیرماه) خبر داد و اعلام کرد صادرات خودروی پروتون به ایران افزایش می یابد.
به گزارش خبرنگار مهر از کوالالامپور و به نقل از خبرگزاری رسمی مالزی (برناما)، مدیر اجرایی پروتون گفت: سود این شرکت در مدت مشابه سال گذشته معادل 17 میلیون دلاربود.

سید زینال عبدین افزود : در بازار داخلی نیز فروش محصولات پروتون با 17 درصد افزایش روبرو بود، خودروهای ساگا، پرسونا و اگزورا بیشترین میزان فروش را به خود اختصاص دادند.

وی ارائه خدمات پس از فروش ، آشنایی گروه بازاریابی این شرکت به نیازهای روز جامعه و بالا رفتن بهره وری در خودروهای مدل جدید را از فاکتورهای موثر در این سود دانست.

زینال با اشاره به عزم این شرکت در بالا بردن میزان سود در آینده، از برنامه پروتون در راه اندازی خط تولید خودروهای جدید به ویژه تولید خودروهای کوچک با سوخت سبز (هایبرید) خبر داد.

مدیر اجرایی پروتون از برنامه های آتی این شرکت برای همکاری بیشتر در زمینه تولید خود رو با کشورهای ایران و هند نیز سخن گفت و اعلام کرد: شرکت پروتون صادرات خود به خارج را افزایش خواهد داد.

به گزارش مهر، شرکت پروتون مالزی در سال 1983 میلادی با حمایت ماهاتیر محمد تأسیس شد و در سال 1985 میلادی آغاز به تولید اولین مدل خودرو به نام ساگا کرد.

این شرکت تاکنون موفق شده است محصولات خود را با عنوانهای ساگا ، ویرا ، واجا ، پردانا، جن 2 و ایمپیان به ایران، بریتانیا، استرالیا، آفریقای جنوبی و بسیاری از کشورهای آسیایی صادر کند.

شرکت پروتون خودروهای ویرا ، جن 2 ، ایمپیان را به ایران صادر می کند که بخشی از آن در ناوگان تاکسیرانی تهران مورد استفاده قرار گرفته است.
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 4 شهریور 1389 توسط علی آذرکمان | نظرات ()
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

explorer blog

مرجع کد آهنگ

دانلود تمامی اهنگ های سعید کرمانی

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار