تبلیغات
اخبار دنیای خودرو
اخبار دنیای خودرومرداد ماه نیز پایان یافت، اما جلسه نهایی تعیین تکلیف تجمیع تولید تندر و یا تولید مجدد این خودرو در دو شرکت خودروسازی ایران خودرو و پارس خودرو برگزار نشد.

پیش از این مجید هدایت رییس سازمان گسترش صنایع ایران برگزاری جلسه نهایی را به اتمام مجامع شرکت های خودروساز و ایدرو موکول کرده بود، اما پس از اتمام مجامع نیز جلسه مذکور به پایان مرداد ماه موکول شد، اما پایان مرداد ماه نیز گره گشای این مشکل نشد به طوری که شنیده ها حکایت از آن دارد که زمان برگزاری جلسه یک هفته دیگر تمدید شده است.
گزارش های رسیده حکایت از آن است که جلسه نهایی برای تعیین تکلیف وضعیت ادامه تولید تندر90 و تمرکز یا عدم تمرکز تولید این خودرو حداکثر ظرف هفته آینده با حضور مدیران عامل دو شرکت خودروساز (ایران خودرو و پارس خودرو) و دو تن از معاونان وزیر صنایع و معادن برگزار خواهد شد.
ظاهرا تاخیر در برگزاری جلسه تعیین تکلیف تندر 90 به معنی ادامه وضعیت فعلی تولید این خودرو خواهد بود که با این شرایط می توان گفت با وجود ابلاغ طرح تمرکز تولید از سوی رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران این طرح مسکوت خواهد ماند و به این طریق راهکار پیشنهادی که به منظور برطرف شدن مشکلات تولیدی این خودرو پیشنهاد شده بود به بن بست خواهد رسید. هرچند وضعیت تولید تندر 90 همچنان نامشخص است ، اما چند روز پیش رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) از اتخاذ تصمیم های مهمی درباره پروژه تولید تندر90 در آینده نزدیک خبر داد و گفت که در جلسه ای با حضور معاونان وزیر صنایع و معادن تصمیم های مهمی درباره تندر90 گرفته می شود که لازم الاجرا خواهد بود.
طرح تمرکز تولید تندر 90 از حدود دو ماه پیش مطرح گردید، اما طرح پیشنهادی از همان ابتدا خبرساز شد و در صدر اخبار صنعت خودرو قرار گرفت. به طوری که طرح پیشنهادی با مخالفت مسوولان ایران خودرو مواجه شد به همین دلیل تصمیم گیری مجدد در خصوص وضعیت تولید این خودرو به برگزاری جلسه ای دیگر موکول شد که جلسه مذکور نیز هنوز برگزار نشده است.نوشته شده در تاریخ شنبه 6 شهریور 1389 توسط علی آذرکمان | نظرات ()
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

explorer blog

مرجع کد آهنگ

دانلود تمامی اهنگ های سعید کرمانی

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار