تبلیغات
اخبار دنیای خودرو
اخبار دنیای خودروتولید برخی از محصولات MG انگلیس از سال آینده در کشور آغاز خواهد شد.

علی رضا دیلمی، مدیرعامل مدیاموتورز، در مراسم رونمایی MG6، از امضای تفاهم نامه با شرکت MG انگلستان و رایزنی با وزارت صنایع و معادن کشورمان به منظور تولید محصولات این شرکت در ایران خبر داد و گفت: به رغم وجود برخی محدودیت ها در روابط تجاری، سعی شرکت مدیا موتور برآن است که با هدف کاهش قیمت تولید محصولات MG را در کشور آغاز کند.
دیلمی در ادامه اظهار داشت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته تولید با محصولات اقتصادی شرکت MG در کشور آغاز خواهد شد و محصولات لوکس به صورت cbu وارد کشور می شود.
دیلمی همچنین در پاسخ به این پرسش که با توجه به توقف ثبت سفارش، برنامه این شرکت برای ورود خودروهای لوکس MG به کشور چه خواهد بود، اظهار داشت: امیدواریم که مشکل واردات هرچه سریع تر برطرف شود، اما در صورتی که روند واردات به شکل کنونی ادامه یابد، خودروهای لوکس را نیز وارد فاز تولید خواهیم کرد تا به این طریق بتوانیم نیاز بازار را پاسخگو باشیم.
مدیرعامل مدیاموتورز در این مراسم در حالی از راه اندازی خط تولید MG در کشور خبر داد که هم اکنون گشایش lc به منظور تامین قطعه بزگ ترین مشکل شرکت های خودروساز در کشور محسوب می شود که این امر موجب شده تا خودروسازان بخش خصوص با مشکلات بسیاری در زمینه تولید مواجه شوند. مدیرعامل مدیاموتورز در پاسخ به این پرسش که برای عبور از این مشکل چه تدابیری اندیشیده شده است نیز عنوان می کند: گشایش اعتبار از طریق چین صورت خواهد گرفت که این امر موجب می شود تا در فاز تولید با مشکل مواجه نشویم.


پنوشته شده در تاریخ دوشنبه 8 شهریور 1389 توسط علی آذرکمان | نظرات ()
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

explorer blog

مرجع کد آهنگ

دانلود تمامی اهنگ های سعید کرمانی

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار