تبلیغات
اخبار دنیای خودرو
اخبار دنیای خودروتولید انبوه کامیون جدید ایران خودرو دیزل به نام فراز، از مهرماه امسال آغاز می‌شود.
مدیرعامل ایران خودرو دیزل با بیان مطلب بالا، از تولید یک کامیونت جدید هیوندایی تا پایان امسال و دو نوع اتوبوس، یک نوع مینی بوس و یک ون در سال آینده خبر داد و گفت: از آن پس هر شش ماه، یک محصول جدید توسط ایران خودرو دیزل به بازار عرضه خواهد شد.
وی افزود: در سبد تولیدات این شرکت جای ون خالی است، لذا ایران خودرو دیزل برای حمل و نقل عمومی در شهرها، به تولید ون در دو مدل بنزینی و گازوییلی اقدام می‌کند.
این مقام مسوول تصریح کرد: اتوبوس بین شهری جدید ایران خودرو دیزل با قوای محرکه بنز نیمه اول سال آینده وارد بازار می شود که با اتوبوس "سی 457" کاملا متفاوت و از نظر زیبایی و راحتی مدرن ترین اتوبوسی است که در ایران عرضه می‌شود. مدیر عامل ایران خودرو دیزل اظهار داشت: به منظور تامین رضایت مشتری، در اتوبوس های جدید تغییراتی داده شده که جایگزینی موتورهای قدیمی 355 با موتورهای 457 از آن جمه است.
وی توان لازم برای موتور یک اتوبوس شهری را 350 اسب عنوان کرد و گفت: سال آینده نیز یک اتوبوس جدید شهری عرضه و اتوبوس فعلی از مدار تولید خارج شده و اتوبوس آکاردئونی آرتی کیولت هم در دستور کار قرار می‌گیرد.
یکه زارع با اشاره برنامه جایگزینی خودروهای تجاری فرسوده، گفت: قراردادی برای این کار بسته شده و ایران خودرو دیزل 40 درصد در آن مشارکت دارد.
مدیرعامل ایران خودرو دیزل با اشاره به شروع این طرح تا دو هفته دیگر اظهار داشت: در فاز اول 9 هزار کامیون از مدار خارج می شود.نوشته شده در تاریخ سه شنبه 9 شهریور 1389 توسط علی آذرکمان | نظرات ()
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

explorer blog

مرجع کد آهنگ

دانلود تمامی اهنگ های سعید کرمانی

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار