تبلیغات
اخبار دنیای خودرو
اخبار دنیای خودرورییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) از تصویب طرح تولید خودرو ارزان قیمت در شركت ایران خودرو خبر داد. مجید هدایت امروز گفت:‌ تولید یك خودرو با قیمت زیر 9 میلیون تومان در شركت ایران خودرو تصویب شده است و باید برای ایجاد یك برند داخلی در این زمینه تلاش شود.
وی افزود: همچنین خودرویی با قیمت بین 13 تا 17 میلیون تومان نیز در این كلاس در ایران خودرو تولید خواهد شد.

متن کامل در ادامه مطلب

رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) از تصویب طرح تولید خودرو ارزان قیمت در شركت ایران خودرو خبر داد. مجید هدایت امروز گفت:‌ تولید یك خودرو با قیمت زیر 9 میلیون تومان در شركت ایران خودرو تصویب شده است و باید برای ایجاد یك برند داخلی در این زمینه تلاش شود.
وی افزود: همچنین خودرویی با قیمت بین 13 تا 17 میلیون تومان نیز در این كلاس در ایران خودرو تولید خواهد شد.
او همچنین با اشاره به تشكیل جلسه ایدرو با هیات مدیره سایپا در هفته جاری عنوان كرد: گروه سایپا 17 نوع محصول جدید را برای تولید پیشنهاد داده كه باید از میان آن‌ها تعدادی را برای سا‌ل‌های‌ آینده انتخاب كند.

وزارت صنایع به زودی تكلیف تندر90 را مشخص می‌كند

رئیس هیات عامل ایدرو همچنین درباره پروژه تندر90 گفت:‌ به زودی از سوی وزارت صنایع و معادن درباره سطوح تمركز تولید این خودرو تصمیم‌گیری خواهد شد. در این خصوص باید بین طرف ایرانی و فرانسوی مشاركت برد-برد ایجاد شود.
وی همچنین با انتقاد از شركت رنو گفت:‌ این شركت با وجود همه امكانات در اختیار هنوز نتوانسته تولید تندر90 را در ایران از سالی 100 تا 150 هزار دستگاه بیشتر كند. از سوی دیگر یكی از شركت‌های فرانسوی نیز از زمان حضورش در ایران سالانه یك میلیارد یورو محصول به كشورمان صادر كرده، اما دریغ از یك یورو سرمایه‌گذاری! كه این برای توسعه صنعت خودرو ایران مناسب نیست.
تحویل تیبا از آبان ماه

وی همچنین از برگزاری مراسم تحویل خودرو تیبا در آبان ماه امسال خبر داد و افزود: تولید انبوده رانا نیز به عنوان یك طرح در هیات مدیره ایران خودرو مصوب شده است.
به گفته هدایت، طراحی و ساخت سه تا چهار پلت فرم در دستور كار قرار داشته كه روی هر یك از آن‌ها می‌توان پنج تا شش مدل خودرو جدید تولید كرد.

عرضه موتور دیزل سنگین d87 طی 10 ماه آینده

وی همچنین از عرضه موتورهای دیزل سنگین d87 طی 10 ماه آینده خبر داد.
به گفته رئیس هیات عامل ایدرو این موتور در صنایع دریایی، ریلی و تولید گرما و برق كاربرد دارد.

تصمیم‌گیری درباره مناقصه ساخت 315 دستگاه واگن هنوز قطعی نشده است

معاون وزیر صنایع ومعادن همچنین با اشاره به این كه هنوز درباره مناقصه ساخت 315 دستگاه واگن مترو شهرهای اصفهان، شیراز و تبریز تصمیم‌گیری قطعی نشده است، افزود:‌ ممكن است بخشی از ساخت این واگن‌ها با مشاركت‌های شركت‌ داخلی و مابقی با همكاری شركت‌های داخلی و خارجی انجام شود.

فعالیت‌های‌مان در حوزه صنایع هوایی را به زودی اطلاع‌رسانی می‌كنیم

هدایت همچنین از برنامه‌ریزی ایدرو برای ساخت و توسعه واگن‌های ملی مترو خبر داده و درباره فعالیت‌های این سازمان در حوزه صنایع هوایی نیز گفت: در زمینه ساخت هواپیماهای سبك و نیمه سبك توفیق‌هایی حاصل شده كه در‌ آینده اعلام می‌كنیم.

رونمایی از نمونه اولیه خودروهای هیبریدی از 18 ماه دیگر

وی همچنین خبر داد:‌ طی 18 ماه آینده نمونه اولیه خودروهای هیبریدی رونمایی خواهد شد.

خودروهای سواری و دودیفرانسیلی با ضمانت دائمی بخرید

هیوندای بحرین قصد دارد روی كلیه محصولات سواری و دودیفرانسیلی خود ضمانت (وارانتی) مادام‌العمر به مشتریانش بدهد. براین اساس شركت فرست موتورز نماینده هیوندای در بحرین اعلام كرد كه از این پس هیچ‌گونه محدودیت پیمایشی روی محصولات این شركت برای اعطای ضمانت وجود نخواهد داشت.
این شركت همچنین درماه رمضان به هر یك از مشتریانش یك دستگاه ال.سی. دی تی.وی 40 اینچ سامسونگ اعطا می‌كند.نوشته شده در تاریخ جمعه 12 شهریور 1389 توسط علی آذرکمان | نظرات ()
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

explorer blog

مرجع کد آهنگ

دانلود تمامی اهنگ های سعید کرمانی

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار