تبلیغات
اخبار دنیای خودرو
اخبار دنیای خودروحاشیه های خودروی تندر همچنان ادامه دارد.
تندر 90 از ابتدای ورود به ایران تاکنون بزرگترین خودرو کم تیرا‍ژ حاشیه ساز بوده است و هر روز نیز حاشیه جدیدی در خصوص این خودرو مطرح می شود. خودرویی که این روز ها طرف داران قابل توجه ای را به سمت خود کشانده است که جملگی آنان انتخاب خود را با قاطعیت « تندر » عنوان کرده اند.

با وجود استقبال از خودروی تندر اما همانطور که اشاره شد حاشیه گویا قرار نیست این خودرو را تنها بگذارد و همچنان به نظر می رسد این موضوع ادامه داشته باشد. منتفی شدن تمرکز تولید تندر90 نیز یکی دیگر از این حاشیه ها بود که در رسانه ها بدان پرداخته شد، موضوعی که به صورت غیر مستقیم مسولان وزارت صنایع با سکوت خود و اظهار نظرهای انحرافی به نوعی آن را تایید کرده اند.

البته بعید است که با ادامه این روند و برنامه ریزی هایی که ایران خودرو برای این خودرو به انجام رسانده، وزارت صنایع بخواهد به صورت دستوری وارد عمل شود.

جدای از بحث تمرکز یکی دیگر از حاشیه هایی که در خصوص این خودرو مطرح است بحث اختلاف قیمت مدل E2 فول آپشن این خودرو است، البته نه در قیمت بازار بلکه در قیمت کارخانه ای!

تا کنون اخبار زیادی از سوی خبرآنلاین در خصوص اختلاف قیمت بازار دو محصول ایران خودرو و ارس خودرو منتشر شده است.

خودرویی که با اختلاف قیمت 300 هزار تومانی بین محصولات تولیدی دو کارخانه در بازار به فروش می رسد، هم اکنون در قیمت کارخانه ای نیز با هم اختلاف دارند. این در حالی است که به لحاظ کیفی تقاوت دو خودرو تولیدی ناچیز است.

هم اکنون تندر90 مدل E2 فول آپشن ایران خودرو 13 میلیون و 950 هزار تومان و برای پارس خودرو 14 میلیون و 195 هزار تومان قیمت دارد، هرچند اختلاف قیمت ناچیز است ولی باز هم جای سوال است که چرا دو خودرویی که در یک کلاس و در یک رده کیفی قرار دارند، باید با دو قیمت مختلف به فروش برسند.
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 23 شهریور 1389 توسط علی آذرکمان | نظرات ()
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

explorer blog

مرجع کد آهنگ

دانلود تمامی اهنگ های سعید کرمانی

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار