تبلیغات
اخبار دنیای خودرو
اخبار دنیای خودرودر پی اعلام فراخوان جهانی شركت خودروسازی كیاموتورز كره‌جنوبی برای جمع‌آوری بیش از 100 هزار دستگاه از خودروهای معیوبش پیش‌بینی می‌شود كه نماینده این شركت در ایران نیز به زودی اطلاعاتی در این زمینه منتشر كند.
دیروز نیز مایكل چو، سخنگوی شركت كیا اعلام كرد كه چونگ سونگ اون نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شركت خودروسازی كیاموتورز از سمت خود استعفا داده است.
بر همین اساس لی هیونگ كئون رییس بخش فعالیت‌های خارجی كیا به سمت مدیرعامل این شركت منصوب شد. دلیل اصلی این استعفا اعلام فراخوان كیا عنوان شد.
در همین حال قرار است امشب نیز جلسه‌ای در شركت اطلس خودرو، نماینده رسمی كیاموتورز در ایران برگزار شود تا شركت كیا اطلاعات مربوط به اتفاقات اخیر را در اختیار نماینده ایرانی خود نیز قرار دهد.
نماینده كیا در ایران تاكنون اعلام نكرده آیا فراخوان جهانی این شركت كره‌ای شامل بازار ایران نیز می‌شود یا خیر؟‌ اپیروس، اوپیتما و انواع سراتو مهمترین محصولات شركت خودروسازی كیا در بازار ایران محسوب می‌شوند. كیاموتورز دومین خودروساز بزرگ كره‌جنوبی به شمار می‌رود.نوشته شده در تاریخ سه شنبه 23 شهریور 1389 توسط علی آذرکمان | نظرات ()
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

explorer blog

مرجع کد آهنگ

دانلود تمامی اهنگ های سعید کرمانی

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار