تبلیغات
اخبار دنیای خودرو
اخبار دنیای خودرومرحله اول نوسازی خودروهای فرسوده سنگین طی هفته جاری، آغاز خواهد شد.

محمد رویانیان رییس ستاد حمل ونقل و مدیریت سوخت کشور، روز گذشته در حالی از نوسازی خودروهای فرسوده سنگین از هفته آینده خبر داد که با گذشت نزدیک به شش ماه از سال جاری ثبت سفارش خودروهای تجاری همچنان متوقف است و تولید تجاری سازان داخلی نیز پاسخگوی نیاز بازار نیست.
مشکلات به وجود آمده در بازار تجاری ها در حالی است که رییس ستاد حمل و نقل و مدیریت سوخت کشور در مرحله اول نوسازی خودروهای فرسوده سنگین، نوسازی نه هزار دستگاه خودرو فرسوده را پیش بینی و اظهار امیدواری کرده که با توجه به بسترسازی های صورت گرفته پس از مرحله اول، همچنان طرح نوسازی خودروهای فرسوده سنگین با موفقیت ادامه یابد. وعده داده شده در حالی است که توقف ثبت سفارش از سویی و افت تولید تجاری سازان داخلی از سوی دیگر موجب شده تا هم اکنون بازار تجاری ها با مشکل کمبود و افزایش قیمت اینگونه خودروها مواجه شوند به طوری که فعالان بازار تجاری ها از رشد 20 تا 25 درصدی قیمت تجاری ها در بازار خبر می دهند که با توجه به رشد صورت گرفته می توان گفت اجرای طرح نوسازی با مشکلات بسیاری مواجه خواهد شد.
با این حال رییس ستاد حمل ونقل و مدیریت سوخت کشور از اجرای طرحی جدید برای نوسازی خبر داده و می گوید: در این خصوص طرحی را در کارگروه حمل ونقل ارائه کرده ایم که بر اساس آن امکان جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای نوسازی ناوگان سنگین فراهم خواهد شد.
اظهارات سردار رویانیان مبنی بر جذب سرمایه گذاران خارجی به منظور نوسازی ناوگان باری کشور در حالی است که طی سال های گذشته طرح های بسیاری به منظور نوسازی ناوگان باری کشور به تصویب رسیده، اما هیچ یک از مصوبات به دلیل عدم تامین تسهیلات تا کنون اجرایی نشده است.
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 شهریور 1389 توسط علی آذرکمان | نظرات ()
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

explorer blog

مرجع کد آهنگ

دانلود تمامی اهنگ های سعید کرمانی

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار