تبلیغات
اخبار دنیای خودرو
اخبار دنیای خودرواین خودرو احتملا ساختاری شبیه خودروی نظامی چندمنظوره «هاموی» برای گشت زنی روی زمین دارد اما قادر است با فشار دکمه ای در موقع اضطرار به بالگرد تبدیل شود
ارتش آمریکا در حال ساخت خودرو جدیدی است که توانایی تبدیل شدن به بالگرد را دارد!
فرماندهان ارتش آمریکا معتقدند که این خودرو آمریکایی که با تیغه های روتور و بال تکمیل شده می تواند تعداد زیادی از سربازان را که با نیروهای طالبان می جنگند جابجا کند.
این خودرو احتملا ساختاری شبیه خودروی نظامی چندمنظوره «هاموی» برای گشت زنی روی زمین دارد اما قادر است با فشار دکمه ای در موقع اضطرار به بالگرد تبدیل شود.
با وجود این خودرو، نیروهای آمریکایی قادر خواهند بود عملیات خود را بهبود بخشیده و در صورت نیاز و در شرایط اضطرار با تبدیل خودرو به بالگرد از مهلکه بگریزند. این خودرو همچنین زمان انتقال مجروحان را کاهش داده و شانس زنده ماندن آنها را افزایش می دهد.
آژانس برنامه های تحقیقاتی پیشرفته دفاعی پنتاگون، برنامه ای 41 میلیون پوندی برای ساخت یک خودرو نظامی پرنده که قابلیت انتقال چهار مامور را داشته باشد بر پا کرده است.
این خودرو که برای محافظت از سرنشینان آن از گلوله به زره کامپوزیتی، بمب و موشک مجهز است می تواند 280 مایل در زمین یا در آسمان سفر کند.
این خودرو همچنین قادر است مانند جت های هرییر نیروی دریایی سلطنتی به صورت عمودی بلند شده و بنشیند. همچنین به دلیل برخورداری از کنترل پرواز خودکار، یک خلبان آماتور نیز قادر به راندن آن است.
نمونه اولیه این خودرو تا سال 2015 در اختیار نیروهای انگلیس و آمریکا در افغانستان قرار خواهد گرفت.
منبع : کنجکاو

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 15 آذر 1389 توسط علی آذرکمان | نظرات ()
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

explorer blog

مرجع کد آهنگ

دانلود تمامی اهنگ های سعید کرمانی

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار