تبلیغات
اخبار دنیای خودرو
اخبار دنیای خودروMain Image

با عنایت به لطف پروردگار سومین دوره مسابقات رالی قهرمانی کشور در تاریخ های 16,17,18 آذر ماه در استانهای تهران و ساوه برگزار خواهد شد .

کلیه شرکت کنندگان که در موعد مقرر ثبت نام نموده اند می بایست راس ساعت 3 تا 5 بعد از ظهر دوشنبه 15 آذر ماه در محل مسابقه واقع در کیلومتر 6 آزاد راه تهران ساوه مجموعه سرزمین ایرانیان به همراه مدارک شناسایی معتبر ( گواهینامه – بیمه نامه – معرفی نامه ) به مسئول ورودی مجموعه معرفی نمایند.

مسیر تستهای مسابقه مجموعا به طول 170 کیلومتر طی دو روز می باشد که مشتمل بر 12تست سرعت خواهد بود.

ساعت 5 عصر دوشنبه 15 آذر ماه جلسه توجیهی و 8 صبح روز سه شنبه 16 آذر ماه بازدید از مسیر مسابقه انجام خواهد شد زمان پایان بازدیدو ورود به تست فنی مسابقه به ترتیب زیر خواهد بود اتومبیلهای شماره 1 تا 5 ( 15:31 ) اتومبیلهای شماره های 6تا 10 ( 15:46 ) شماره های 11تا 15 ( 16:01) شماره های 16 الی 20 (16:16 ) شماره های 21تا 25 ( 16:31 ) شماره های 26 تا 30 ( 16:46 ) بدیهی است اتومبیلهای مسابقه بلافاصله بعد از تست وارد پارک فرمه خواهند شد.

شروع مسابقه در هر دو روز راس ساعت 9 صبح از محل مجموعه ورزشی سرزمین ایرانیان خواهد بود .
برای هر اتومبیل مسابقه فقط 2 ماشین و4 نفر برای امداد رسانی می توانند در محل سرویس مسابقه حضور داشته باشند که کارتهای معرفی ایشان در همان روز چهارشنبه دهم آذر ماه تحویل ایشان خواهد شد و ورود افراد متفرقه اکیدا به محل سرویس ممنوع می باشد.

برای آن دسته از شرکت کنندگان که مایل به اسکان در نزدیکی مجموعه محل مسابقه می باشند هتل آپارتمان پرند به شماره تلفن 02294722890 اعلام می گردد.

در طول مسیر مسابقه یک مرحله برای بنزین گیری در نظر گرفته شده است برای اتومبیلهای که مایل به سوخت گیری در محل سرویس می باشند مکان معینی در نظر گرفته شده که شرکت کنندگان فقط با وسایل کامل ایمنی ( از قبیل ظروف فلزی و قیفهای مخصوص ) قادر به انحام سوخت گیری خواهند بود و از سوخت گیری با وسایل خطر آفرین ( از قبیل ظروف پلاستیکی) ممانعت بعمل خواهد آمد .

هر شرکت کننده در هر روز تنها قادر به استفاده از 6 تایر می باشد که در ابتدای هر روز و هر سرویس علامتگذاری خواهد شد .
توجه : عدم حضور در زمان های قید شده ( ثبت نام – کلاس توجیهی – بازدید از مسیر – تست فنی ) موجب دریافت پوئن منفینوشته شده در تاریخ سه شنبه 16 آذر 1389 توسط علی آذرکمان | نظرات ()
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

explorer blog

مرجع کد آهنگ

دانلود تمامی اهنگ های سعید کرمانی

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار