تبلیغات
اخبار دنیای خودرو
اخبار دنیای خودرو 

کین ایچی کومانو، سفیر ژاپن در تهران، در دیدار از ایران خودرو گفت: ایران در زمینه خودروسازی دارای پتانسیل بالایی است،  از همین رو برای خودروسازان همه کشورها از جمله ژاپن جذابیت دارد.

وی از اشتیاق فعالان اقتصادی ژاپنی به همکاری با صنایع ایران از جمله خودروسازی خبر داد و گفت: سفارت ژاپن هم به توسعه این همکاری ها توجه ویژه ای دارد.

کومانو سطح بالای اتوماسیون درخطوط تولیدی  ایران خودرو را تاثیر گذار و تحسین برانگیز دانست و گفت: در ایران خودرو نزدیک به 80 درصد کارها به طور اتوماتیک توسط ربات ها انجام می شود.

وی که به تازگی دور سوم فعالیت خود به عنوان سفیر ژاپن در ایران را آغاز کرده، خواستار دیدار از کارخانه ها و صنایع بیش تری در ایران شد و گفت: این آشنایی ها در توسعه همکاری های صنعتی دو کشور تاثیر بسیاری دارد.

سفیر ژاپن در تهران  با اشاره به تحریم های اقتصادی علیه ایران، گفت: این تحریم ها محدودیت هایی را ایجاد می کند اما تاثیری در صنایع خودروسازی ندارد و من معتقدم صنایع خودروسازی به دلیل نقش استراتژیکی که در اقتصاد جهانی بازی می کند، نباید مشمول تحریم شود.

همچنین  مهندس دهنادی قائم مدیر عامل ایران خودرو درتولید، در این دیدار گزارشی از روند فروش، تولید و صادرات ارائه کرد.

شایان ذکر است، شرکت ایران خودرو از سال 2005 با شرکت سوزوکی ژاپن قرارداد بسته و از سال 2007 تولید مدل سوزوکی گراندویتارا در ایران خودرو آغاز شده است.

به تازگی نیز توافق هایی برای تولید مدل های جدیدتر سوزوکی در ایران خودرو توسط دو طرف صورت گرفته است.نوشته شده در تاریخ یکشنبه 26 دی 1389 توسط علی آذرکمان | نظرات ()
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

explorer blog

مرجع کد آهنگ

دانلود تمامی اهنگ های سعید کرمانی

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار